За нас

ObektivNews.com е най-новата българска информационна агенция. Ние сме млади, амбициозни и упорити. Имаме опит в много големи регионални и национални медии. Целта ни е да предоставяме на читалите бърза, актуална, обективна и коректна информация от Югозападна България, страната и света.

При нас няма да намерите манипулирана и подправена информация. За нас журналистиката е мисия, а не поредната пощенска кутия на политически или бизнес кръг.

„Пирин“ ГД с поредна загуба

Отборът на „Пирин“ (Гоце Делчев) записа поредна загуба. Неврокопчани загубиха като гости от ФК „Кюстендил“. Домакините успяха да вкарат два гола във вратата на опонентите си само за две минути по средата на второто полувреме.

Първият от тях бе дело на Виктор Анастасов. Той отбеляза за 1:0 в 72-мата минута. Две минути по-късно централният нападател вкара и второто точно попадение.

ФК „Кюстендил“ запазва четвъртата си позиция в класирането. Тимът има 35 точки.